Služby

Ruční mytí karoserie

Dobře umytý vůz neznamená pouze lesknoucí se plochy laku, ale také precizní vyčištění všech záhybů, mřížek, lišt, disků kol a dalších detailů interiéru i exteriéru. Vrcholem naší práce je nanesení ochrany tak, aby Vaše investice do našich služeb měla dlouhodobé trvání
Vaše vozy budou pečlivě umyty profesionály a ošetřeny luxusní autokosmetikou s certifikáty nejvyšší kvality! Používáme autokosmetiku od nejlepších světových značek – profesionálů v péči o karoserii a interiér, například: 3M®, SONAX®, iWash®, Concept®, SONAX®, Kochchemie®, Riwax®. Používáme šetrné přípravky, které obdrželi certifikáty ISO 9001 za kvalitu a ISO 14001 za šetrnost k životnímu prostředí.

Čištění interiérů

Pamatujete si ten pocit, když jste se poprvé posadili do Vašeho nového vozu? Že Vás od té doby dělí i několik dětí, banda kamarádů nebo dokonce stovky kilogramů materiálu na stavbu? Dokážeme opět navrátit Vašemu interiéru vůni a čistotu jako tehdy při výjezdu z autosalonu.
Vozidla po tepování interiéru předáváme dokonale suchá, délka čistícího programu s tepováním se v zimních měsících z důvodu delšího sušení zbylé vlhkosti může lišit o +1 hod. Provádíme vysátí interiéru, vyčištění a ošetření plastů, čištění oken, gumových koberečků a provonění celého interiéru automobilu.

Renovace laku a světel

Toužíte se opět otočit za svým vozem jako chvíli po jeho koupi nebo se naopak chystáte na prodej vozu? Jsme tu pro vás! Vašemu laku dodáme opět lesk i hloubku, vyřešíme jeho nedokolanlosti a vše završíme nanesením ochranných vrstev, které lak ochrání před nepřízní okolí.
Obnova ztraceného lesku, odstranění škrábanců laku, (oděrek a otěrů, náprava chyb po lakování), odstranění nežádoucích látek z povrchu laku (barva, rez, smůla, lepidlo, asfalt, apod.), opravy drobných poškození laku (škrábance, vrypy, odřeniny, výtluky od kamínků, apod.)